Cenk Eren ameliyat oldu! ‘Hasta yatağımda bile yakışıklıyım’

Bir süredir ortalarda görünmeyen Cenk Eren’in, estetik yaptıran ünlüler kervanına katıldığı ortaya çıkmıştı. 58 yaşındaki şarkıcının, iyileşme sürecinde basına görüntü vermediği ortaya çıkmıştı.

Şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda estetik operasyon geçirdiğini sosyal medya hesabından duyurmuştu. Gündem olan fotoğrafta, Eren’in yüzünü gerdirmek için bıçak altına yattığı anlaşılmıştı.

“SORUP DURUYORDUNUZ”

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Cenk Eren, geçirdiği operasyonun ardından yayınladığı kareye, “Nerelerdesin diye sorup duruyordunuz” notunu düşmüştü.

KÖTÜ HABERİ DUYURMUŞTU

Gündemin konuşulan isimlerinden biri olan Cenk Eren geçtiğimiz günlerde hayranlarını üzen haberi vermişti. Ünlü isim, sağ gözünde tespit edilen retina yırtığı sebebiyle ameliyat masasına yatacağını duyurmuştu.

“NAZAR DEĞDİRDİNİZ”

Yaşadığı sağlık problemini sosyal medya hesabından takipçilerine duyuran Eren, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Nazar değdirdiniz. Sağ gözümde retina yırtılması oldu. Salı günü (bugün) çok değerli hocam ameliyat edecek. Umarım her şey iyi olur, dualarınızla.

AMELİYAT OLDU

Cenk Eren’in ameliyatı geçtiğimiz gün gerçekleşti. Ünlü isim sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında sevenlerini bilgilendirdi. Eren, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Dün sabah retina ameliyatım Prof. Dr Tunç Ovalı hocam sayesinde çok başarılı geçti. Hastanede bir gece daha kalacağım. Bu ara hasta yatağında bile yakışıklıyım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x